Restauracja Country to rozpoznawalna marka od lat. Przyjemność korzystania z jej usług, była udziałem już wielu osób, które trafiły do tego miejsca.

Eleganckie wnętrza, wyśmienita kuchnia, czy dyskretna obsługa czynią, że to odpowiednie miejsce na rodzinny obiad, romantyczną kolację jak również towarzyskie czy biznesowe spotkanie..
Restauracja Country od 1993r. nieustannie zaprasza Państwa do siebie i sprawia, że niejeden o niej mówi, „moje miejsce”.

Naszych Klientów mamy zaszczyt gościć serwując wyśmienite dania kuchni polskiej, jak również wplatając elementy z kuchni świata. Tutaj również, produkt regionalny, ma zastosowanie w nowoczesnej odsłonie, ale i kulinarne tradycje są niezwykle cenione . Chęć zaskakiwania i przedstawiania nowych pomysłów kulinarnych, pozwalają zagwarantować, że ciągle można odkrywać nas na nowo.
To miejsce gdzie również, odbywają się koncerty, wydarzenia kulturalne czy spotkania z pasjonującymi Gośćmi. W naszej restauracji, dbamy w równej mierze o duszę i ciało..
Jesteśmy dla Państwa. Zapraszamy serdecznie, przyjdź, skosztuj, zachwyć się….

Właściciel Grażyna Cieślak.