Przyjęcia

by devel, 20 lutego 2015

Klimatyczne wnętrza, kameralna atmosfera, subtelna obsługa, wysmakowane menu, to elementy przyjęć organizowanych w Restauracji Country, które sprawiają, że nasi Goście czują się komfortowo, są oczarowani i cudownie usatysfakcjonowani.

Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie i sprawiamy, że organizacja uroczystości staje się łatwiejsza i przyjemna.

Chrzciny dziecka, imieniny męża czy przyjęcie z okazji ślubu, to przyjęcia bardzo miłe, rodzinne, w gronie przyjaciół, ale często spędzające sen z powiek.
Niepotrzebnie! Nasza restauracja jest dla Państwa i będzie dokładać wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.
Zamawiając przyjęcie w Restauracji Country, możecie mieć pewność, że dopilnujemy każdego elementu, zadbamy o Państwa gości, aby mogli Państwo, czuć się komfortowo i cieszyć się rodziną, uroczystością, spotkaniem z najbliższymi.
Gdy zamówią Państwo uroczystość w naszej restauracji, odczują satysfakcję, że wszystko zostało dopilnowane i przyjęcie wypadnie świetnie. Państwa goście będą pod wrażeniem, co sprawi, że odczują Państwo spokój i przyjemność spotkań rodzinnych w pełni.
Wyjątkowo dbamy o naszych Gości.
Do dyspozycji Państwa mamy dwie sale, duża do 80 osób i mała do 30miejsc. Lokal jest klimatyzowany, dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
Dbamy o specjalne menu i atrakcje dla dzieci. Życzenia związane z dietą, któregoś z gości nie są dla nas problemem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a my dołożymy wszelkich starań alby zachwycić Państwa.